Okolie a služby

Rozľahlý areál strediska Baranec ponúka multifunkčné ihrisko s trávnatým povrchom, kde si naši hostia môžu zahrať rekreačne futbal, basketbal, tenis či volejbal.
K dispozícii je aj kryté ohnisko, trampolína, detský kolotoč, hojdačky a stôl na stolný tenis.
Poteší Vás aj horský potôčik a v nádrži, do ktorej ústi sa nachádza vyše desiatka pstruhov.
P1040243 P1040242
P1040232
Vo veľkej  chate je možné zahrať si biliard, stolný futbal, posedieť pri krbe a sledovať televíziu. V prípade potreby je možnosť využiť internetové pripojenie.
Aj okolitá príroda ponúka veľa možností na turistiku, cykloturistiku, rekreačné prechádzky či opekanie.
V zime je k dispozícii lyžiarsky vlek vhodný pre začiatočníkov a deti. V blízkosti je aj vyhľadávané lyžiarske stredisko Dolinky, ktoré disponuje aj požičovňou lyží a pre  našich ubytovaných hostí sú zvýhodnené ceny lyžiarskych vlekov.
V blízkosti rekreačného zariadenia sa nachádza Salaš, ktorý po dohode ponúka viaceré atrakcie: jazdu na koči, koni, poníkovi alebo dokonca dojenie oviec:-). Vo vzdialenosti 20 km sa nachádza Aquapark Tatralandia otvorený celoročne. V regióne je okrem toho možno navštíviť množstvo jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, na svoje si prídu aj vyznávači adrenalínových športov – raftingu, paraglidingu, lukostreľby, jazdy na štvorkolkách. Viac informácií nájdete v záložke tipy na výlety.
Dovolenku v našom rekreačnom zariadení si vychutnáte v každom ročnom období a v každom veku.